НТА > НОВИНИ > Депутатка від “Слуги народу” розпалює антивакцинаторські пристрасті

Депутатка від “Слуги народу” розпалює антивакцинаторські пристрасті

241

Російськомовна блогерка та депутатка від “Слуги народу” Ліза Богуцька взялася підігрівати антивакцинаторські настрої в українському суспільстві.

На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала пост, у якому засудила прагнення міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка розширити список професій, для котрих щеплення від Covid-19 стане обов’язковим, повідомив сайт “Оглядач”.

“Пропоную не зупинятися і відразу для “антіваксів” будувати концтабори. Втекти далеко не зможуть, тому що в міжміські автобуси без ковідного паспорта їх вже не посадять. Хоча, за великим рахунком, навіщо на них витрачати їжу і елементарні побутові речі? Краще відразу до стінки. Цікаво, доктора Ля і Пі не родичі?” – написала Богуцька.

У коментарях до посту таку позицію Богуцької схвалюють чимало людей:

“Ліза, Лізонька, найбільш адекватний депутат”, “Очольте опір. Ви, як депутат, можете отримати підтримку людей”, “Вони відповідатимуть за ковідофашізм, люди терпіти ще роками не зможуть обмеження своїх прав”.

Водночас, були й такі, хто намагався достукатися до здорового глулзду депутатки:

“Не розумію, навіщо ви підігріваєте антивакцинальні настрої в суспільстві. Ви публічна людина, до вас багато прислухаються, і я в тому числі, але в цьому питанні я з вами не згодна, не розумію вас … Якщо ви проти щеплень, масок, постійно критикує міністрів, уряд, підкажіть, як нам перемогти, пережити цю пандемію? Або ковіду немає, а з щепленнями вводять чіпи?”.

“Ліза, ви публічна людина, в Україні катастрофічна ситуація щодо захворюваності на ковід, а ви пишете, вибачте, дурниці”.

“Не хочете вакцинуватися, то не вакцинуйтеся, але і не наражайте на небезпеку інших. Черговий глобальний локдаун бізнес не витримає. Не хочете вакцинуватися – сидіть вдома”.

Тим часом, з 18 жовтня 2021 року, через викликаний коронавірусною пандемією “червоний” рівень епідемічної небезпеки, впроваджуються додаткові обмежувальні карантинні заходи у Запорізькій області. Львівська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) схвалила рішення про посилення карантинних заходів з 18 жовтня.

Про входження до “червоної зони” також повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов. А у Харкові склалася критична ситуація в лікарнях: людей нема куди госпіталізувати.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі