НТА > НОВИНИ > ОБСЄ призупиняє свою місію на Донбасі через протести

ОБСЄ призупиняє свою місію на Донбасі через протести

242
ОБСЄ

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ призупиняє операції на Донбасі через протести, які проходять в окупованому Донецьку.

Про це в коментарі Reuters заявив голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік.

“Через нашу турботи про безпеку, і виходячи з наших правил і думок із приводу безпеки ми призупинили свою діяльність”, – заявив Чевік.

Повідомляється, що в суботу біля штаб-квартири ОБСЄ в окупованому Донецьку пройшла акція з вимогою звільнити захопленого українськими військовими “офіцера” самопроголошеної  “ЛНР” Андрія Косяка.
Повідомляється, що близько 200 проросійських демонстрантів вийшли на протести, вимагаючи звільнення “офіцера” терористів, захопленого українськими військовими минулого тижня.

Агентство пише, що місія і раніше стикалася з протестами, організованими підтримуваними Москвою сепаратистами, проте на цей раз демонстранти ,, заблокували вхід в будівлю, де знаходяться працівники ОБСЄ.

На початку вересня Росія оголосила, що після 30 вересня не продовжить термін дії місії спостерігачів ОБСЄ на російсько-українському кордоні.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив , що країна обмірковує симетричну або асиметричну відповідь на непродовження мандата місії ОБСЄ на непідконтрольних Україні ділянці держкордону з Росією.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі