НТА > НОВИНИ > Нацполіція зареєструвала 129 повідомлень про порушення виборчого процесу

Нацполіція зареєструвала 129 повідомлень про порушення виборчого процесу

461

У день голосування Нацполіція зареєструвала 129 повідомлень, пов’язаних із виборами

Як повідомляють правоохоронці,  найбільше порушень зареєстровано в Харківській – 59, у Черкаській – 25 та Львівській областях – 10.

«Здебільшого події стосувалися незаконної агітації – 36, невиконання рішення виборчої комісії – 7, фотографування бюлетеня або виборчої документації – 6, можливого підкупу виборців – 5, незаконного знищення виборчої документації – 5, порушення права на користування приміщеннями під час виборчої кампанії – 4, порушення порядку ведення реєстрів виборців або виборчих комісій або списків виборців – 4, фальсифікації виборчих документів або її спроба – 4, незаконного використання виборчого бюлетеня (спроба або винесення виборчого бюлетеня) – 1», – йдеться в повідомленні.

За результатами перевірки розпочато чотири кримінальні провадження. Два з них стосуються надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів у Харківській та Черкаській областях, і ще два – перешкоджання здійсненню виборчого права у Харківській області.

Також після проведення перевірки складено три адмінпротоколи: 2 – за порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації (у Київській та Черкаській областях), 1 – за пошкодження свого виборчого бюлетеня (у Харківській області).

Загалом день голосування відбувся без серйозних порушень виборчого процесу.

Усі дільниці зачинилися вчасно, розпочався процес підрахунку голосів. Поліцейські чергують біля дільниць та супроводжують членів комісій та виборчу документацію до ТВК та ОВК.

Раніше повідомлялося, що згідно з результатів опитування екзит-полу, проведеним на замовлення Всеукраїнської громадської організації “Комітет виборців України” на позачергових виборах мера Харкова перемагає Ігор Терехов.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі