НТА > НОВИНИ > Зробити ставку на футбол в БК Фавбет: особливості парі на футбольні матчі у букмекерській конторі.

Зробити ставку на футбол в БК Фавбет: особливості парі на футбольні матчі у букмекерській конторі.

Як правильно зробити ставку на футбол? З чого почалася історія ставок на футбол та статистика. Реєстрація у букмекерській конторі для того, щоб поставити ставку на футбол.

497

Особливості ставок на футбол

Якщо ви новачок у сфері беттінга, зробити ставку на футбол в букмекерській конторі краще лише після вивчення правил БК. Можливо, і не вдасться виграти відразу, але випробувати удачу цілком реально. Гравцям важливо ознайомитись з основними стратегіями, провести аналіз спортивних подій на сайті www.favbet.com/ru/sports/sport/soccer/. Чим більше знань отримає користувач букмекерської контори, тим вищі його шанси на перемогу.

З чого починалася історія ставок

На початку 20 століття на території Британії з’явилася система pari-mutue, умови якої були наступними:

 • купон на участь купують чи вирізають із газети;
 • у картках гравців прописувалися ймовірні результати майбутніх матчів;
 • купони відправлялися поштою або їх збирав агент.

Щотижня був один переможець, вибраний в букмекера за кількістю балів серед учасників. Можливо поставити ставки на футбол великими сумами – Майкл Еліот, англійський гравець, виграв так 3 млн. фунтів стерлінгів, поставивши всього 3 фунти.

Трохи статистики

Найбільш популярний вид спорту в БК – футбол. Основну частину ставок у букмекерських конторах гравці роблять у режимі лайв та прематч, залежно від Ліги чи турніру. Від загального обсягу всіх закладів, ставки на футбол (крім літнього сезону) займають 40%. Влітку футбольні парі змагаються лише зі змаганнями з тенісу. Важлива умова: якщо в цей період не проходить чемпіонат світу або чемпіонат Європи.

Як пройти реєстрацію на сайті

Щоб успішно зробити ставки на футбол в інтернеті в БК Фавбет, потрібно пройти коротку реєстрацію – процес триватиме кілька хвилин. Далі виконуються такі дії:

 • внесення депозиту;
 • ознайомлення з лінією Прематч та Лайв;
 • оформлення купона.

Важливо: поповнення рахунку без реєстрації – ознака шахрайства цього букмекера. Потрібно уточнити наявність бонусів за кожне поповнення рахунку – деякі БК збільшують суму депозиту від 50 до 100%. Для новачків Favbet рекомендовано вибирати змагання, які можна проаналізувати у майбутньому. Щоб додати купон, необхідно заздалегідь вибрати коефіцієнти. Виграш від букмекера можливо вивести або прокрутити на майбутніх ставках. Тобто вже за кілька хвилин після відвідування вибраної букмекерської контори беттор зможе отримати доступ до популярних футбольних матчів і почати створювати вигідні купони.

Умови ставок на спорт, вибір матчу

Щоб зробити правильно букмекерські ставки на футбол, потрібно визначитись із змаганням, видом Чемпіонату, Ліги. Рекомендовано вибрати 1-2 турніри, при виборі яких враховуються такі фактори:

 • онлайн-статистика має бути зрозумілою;
 • турнір транслюється по телевізору, радіо;
 • проведення спортивних заходів проводиться у зручний час.

Щоб вибрати спортивне змагання, потрібно вивчити таку інформацію:

 • дані про суддів, арбітрів;
 • відомості про футболістів, тренерський склад;
 • інформацію про мотивацію гравців, майбутні матчі.

Важливі також відомості про дискваліфікацію спортсменів, травми на полі, червоні та жовті картки. Доступна ставка дня на футбол, що дозволяє виграти чималу суму. Головне правильно оцінити можливості обох команд та зробити правильний вибір на користь концертної ставки.

Вибір стратегії ставок

Щоб виграти, потрібно підійти до питання відповідально та вибрати для себе потрібну стратегію в Favbet. Усі тактики можна розділити на 2 види:

 • ігрові — орієнтовані на конкретний результат гри;
 • фінансові — націлені збільшення капіталу.

Останній вид стратегії має бути у будь-якому разі. Якщо його не вибрати, можна програти весь банкрол. Під фінансовими тактиками маються на увазі ризикові та безпечні. Флет — безпечна ставка, за якої на кон ставиться від 3 до 5% від усієї суми.

Наздоганяння відноситься до ризикових букмекерських ставок, починається максимум з 2% від суми на банкролу гравця. Якщо не поставити суму, яка більша за перший внесок у 2 рази — букмекерська ставка Favbet не спрацює, а бакролл може закінчитися набагато раніше, ніж відбудеться перший виграш. Стратегії не дають стовідсоткового результату, однак вони дають змогу збільшити шанси виграшу.

Джерело:https://actual.today/stavki-na-futbol-vidy-skolko-stoit-stavit/

https://youtu.be/pejsHQpAPuU

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі