НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > 440 операцій, більше тисячі пацієнтів. Рекорд львівських дитячих нейрохірургів

440 операцій, більше тисячі пацієнтів. Рекорд львівських дитячих нейрохірургів

Через війну до Львова зараза привозять на лікування дітей зі всієї України

320

За останній рік команда Центру нейрохірургії дитячої Лікарні Святого Миколая врятувала рекордну кількість діток, провівши 440 операцій і надавши допомогу більше тисячі пролікованих пацієнтів.

Про це повідомило Перше медичне об’єднання Львова. Це один із найвищих показників серед усіх медичних закладів України, які надають нейрохірургічну допомогу дітям.

«Попри війну, відключення електрики, повітряні тривоги, команда нейрохірурга Михайла Ловги, який очолив відділення торік у березні, лікувала та оперувала 24/7. За цей рік медики зіткнулися з новими викликами – складними мінно-вибуховими травмами та стрімким збільшенням потоку важких онкопацієнтів. Через війну до нас привозили на лікування дітей зі всієї України» – зазначили медики.

Пухлини головного та спинного мозку різної локалізації, епілепсії, вроджені вади розвитку головного та спинного мозку, рідкісні та важкі онкопатології, паралічі при ДЦП і складні травми мозку, отримані внаслідок бойових дій – такі напрямки стали пріоритетними.

«Щодня та щогодини ми продовжуємо надавати невідкладну та планову допомогу пацієнтам. Наша мета – стати одним з найпотужніших нейрохірургічних центрів України та Східної Європи. Ми пишаємося нашою командою! Дякуємо нейрохірургам, нейрофізіологам, медсестрам, молодшому медичному персоналу, а також анестезіологічній команді, реабілітологам за повернення діткам повноцінного життя та радісного дитинства», – підсумували в Першому медичному об’єднанні Львова.

Нагадаємо, що львівські лікарі врятували породіллю та немовля. У жінки діагностували хірургічну патологію – спайкову кишкову непрохідність. Це загрожувало життю матері та дитині.

Хірурги Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові вперше застосували мініінвазивний метод «магічної струни» для корекції деформації грудної клітки у підлітка – 16-річного Остапа, який мешкає на Львівщині.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі