НТА > НОВИНИ > Новини політики > “50 на 50”: Політолог дав оцінку ефективності парламенту

“50 на 50”: Політолог дав оцінку ефективності парламенту

Якщо політики справді хочуть стати владою, вони повинні мати амбіції та задавати тренди. Зокрема, заявляти про відшкодування РФ за окупацію українських територій.

161

Як інституція парламент цього скликання працює досить чітко. Однак, зачасту депутатам не вистачає амбітності, не вистачає власної суб’єктності, щоб справді називати себе політиками.  

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA заявив політолог Олександр Антонюк, підбиваючи підсумки двох років роботи ВРУ IX скликання.

“Якщо хочете довести, що у парламенті існують політики, то коли уряд 15 вересня подаватиме проєкт бюджету,  то, наприклад запитайте: чи є стрічка, дохідна частина про контрибуційні витребування з РФ за окупацію наших територій. Тому що від того, що ми бідкатимемося, віз лише стоятиме на місці”, – вважає Антонюк.

Він підкреслив: парламент формують суб’єктні політики.

“Якщо є претензії, щоб справді стати владою, задайте певні тренди”, – зазначив Антонюк.

Водночас він підкреслив: у крайніх пів року ефективність парламенту можна оцінити “50 на 50”. Зокрема,  були законопроєкти, які ухвалювали у 300 голосів. Тобто їх підтримували  і опозиція і монокоаліція.

“З точки зору формальності, парламент працює чітко. Він, у більшості випадків, дотримується регламенту. Є дискусії і навіть бувають бійки, але таке життя у парламенті. І воно є”, – резюмував Олександр Антонюк.

Фото: фейсбук Олександра Антонюка

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі