НТА > НОВИНИ > Суспільство > 70% російської армії – невмотивована «пацанва», – радник командувача Нацгвардії

70% російської армії – невмотивована «пацанва», – радник командувача Нацгвардії

Росії, щоб зробити наземний наступ, потрібно в чотири рази більше живої сили

482

Росія усвідомлює, що під час повномаштабного вторгнення в Україну на них чекатимуть прямі зіткнення з нашими воїнами. Натомість у Чечні та інших місцях, де Росія розв’язувала війну, таких зіткнень майже не було.

Таку думку висловив радник командувача Національної гвардії України та народний депутат України VIII скликання Андрій Антонищак в етері “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

За його словами, Росія не сяде за стіл переговорів, адже прекрасно усвідомлює, що таким чином визнає себе стороною конфлікту. Однак Антонищак не вважає, що Росія наступатиме, оскільки не має великої переваги військ для цього.

“Російських військ біля кордону розміщено 150 тисяч. Ми ж сконцентрували не менше 80-90 тисяч. За тиждень зможемо збільшити свою силу. Це все прораховано. Росії, щоб зробити наземний наступ, потрібно в чотири рази більше живої сили. Вони наглі, але точно не самогубці. 70% російської армії – це невмотивована пацанва від 18 до 20 років. Чи будуть воювати ті діти, коли побачать загиблих? В Росії поїдуть труни”, – розповідає Антонищак.

Також він вважає, що заяви американського президента Джо Байдена лунають зараз на випередження і вони шокують Путіна. В Кремлі панікують, адже американська розвідка публікує дані, про які знали хіба 8-10 людей з оточення російського президента.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі