НТА > НОВИНИ > Суспільство > 80% українців готові захищати Батьківщину зі зброєю у руках, а 98% вірять у ЗСУ

80% українців готові захищати Батьківщину зі зброєю у руках, а 98% вірять у ЗСУ

Майже 90% українців не сумніваються у перемозі над окупантом

280

Переважна більшість українців готові воювати за цілісність держави.

Про це свідчать результати опитування, яке провела соціологічна група «Рейтинг».

Згідно з його даними, 80% респондентів сказали, що готові захищати цілісність України зі зброєю у руках. До прикладу, у 2020 році цей показник становив 59%. Найвищий рівень готовності на заході та у центрі України, дещо нижчий рівень – на півдні та сході.

Також 88% опитаних вірять у те, що Україна зможе відбити напад Росії. Практично щодня цей показник зростає. Лише 10% сьогодні не мають такої впевненості. Віра у перемогу переважає в усіх регіонах країни.
Ще 98% опитаних підтримують діяльність Збройних Сил України, 93% підтримують діяльність Президента Зеленського, 84% підтримують дії місцевих голів.

У гендерному розрізі готовність воювати зі зброєю за Україну висловили 90% чоловіків та 70% жінок.

Додамо, соціологи проводили опитування 1 березня. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі