НТА > НОВИНИ > Суспільство > 82-річний житель Луцька встановив найромантичніший рекорд України

82-річний житель Луцька встановив найромантичніший рекорд України

Пара за один рік розлуки написала один одному 102 листи, де слово “любов” використали 781 раз

306

82-річний житель Луцька та колишній декан Луцького національного технічного університету Євген Філіпчук потрапив до Книги рекордів України завдяки листуванню з дружиною. Пара за один рік розлуки ще у студентські роки написала один одному 102 листи, де слово “любов” використали 781 раз.

Про це повідомляє “Суспільне Волинь”.

Зі своєю майбутньою дружиною Ольгою Євген познайомився на танцях, коли приїжджав до батьків під час канікул. Ольга залишилася на Волині, а Євген поїхав вчитися до Харкова. У розлуці пара почала листуватися, та за рік написала 102 листи. На 427-ми сторінках рукописного тексту вони використали слово “любов” 781 раз. За словами самого чоловіка, один лист міг складатися з 18-20 сторінок. Згодом пара побралася. Євген та Ольга виховали двох дочок, трьох онуків та четверо правнуків.

Три роки тому Ольги не стало, а чоловік почав перечитувати романтичні листи, яким зараз уже 60 років. Відтак, вирішив про них розповіти усім, подавши заявку до “Книги рекордів України”.

“Такого ще не було в категорії “Сімейне виховання”. Цей рекорд є стимулом для молодого покоління, яке має у своїх стосунках та почуттях цінувати такі речі, як кохання”, – каже представник комісії Віталій Іваницький.

Ба більше, тепер Євген пише автобіографічний романом “Нехай розкажуть листи”. Це повість про його студентське кохання, майбутню дружину Ольгу та їхню сім’ю.

Нагадаємо, що два подружжя з Еквадору та Техасу стали найстарішими парами світу та навіть потрапили до Книги рекордів Гіннеса. Так, пара з Еквадору живе разом уже 79 років.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"