НТА > НОВИНИ > Новини світу > А далі в бій. Зеленський показав українських військових, які навчаються у Великій Британії

А далі в бій. Зеленський показав українських військових, які навчаються у Великій Британії

385

Сьогодні, 8 лютого, під час свого візиту до Великої Британії президент Володимир Зеленський побував на військовій базі Bovington Camp, де проходять навчання українські військовослужбовці.

Президент опублікував фото воїнів, яких після підготовки чекає бій.

“Побачив, як відбувається навчання українських екіпажів на британському основному бойовому танку Challenger та іншій броньованій техніці. Відзначив танкістів, десантників і механіків Збройних Сил України орденами «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня та «За мужність» ІІІ ступеня, а також медалями «За військову службу Україні». Наші військові поспішають якнайшвише набути нових навичок, щоб повернутися додому й використати все, чого навчилися, для звільнення нашої території”, – підписав фото Зеленський.

Як повідомив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, підготовку вже пройшли 10 тисяч українських військових. Надалі програму планують розширити. До навчань також залучать пілотів і моряків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі