НТА > НОВИНИ > Війна > «А в нього є мозок?» Данілов відреагував на бажання Пригожина піти в президенти України

«А в нього є мозок?» Данілов відреагував на бажання Пригожина піти в президенти України

Євген Пригожин заявив, що він вирішив 2024-го року «балотуватися в президенти України»

393

Бажання засновника приватної військової компанії «Вагнер» Євгена Пригожина «балотуватися в президенти України» є ознакою того, що він хвора людина.

Такий висновок зробив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

«Пригожин узагалі зробив абсолютно дивну заяву, з точки зору людини, яка мала б мати мозок. Він там кудись збирається балотуватися», – зазначив він.

Данілов акцентував увагу на тому, що лише хвора людина могла таке сказати.

«Де президент України, а де ці потвори, які вбивають наших громадян. Це неможливо, їм ніхто цього не дасть», – наголосив Данілов.

У суботу, 11-го березня, Євген Пригожин заявив, що він вирішив 2024-го року «балотуватися в президенти України». Своїми «конкурентами» він назвав чинного президента України Володимира Зеленського та п’ятого президента України Петра Порошенка.

«Якщо виграю вибори президента України, то тоді все буде добре», – сказав Пригожин.

Раніше засновник приватної військової компанії «Вагнер» Євген Пригожин прямо звинуватив Міністерство оборони Росії у жорстокому поводженні з найманцями. Це викликало сильну негативну реакцію в інформаційному просторі та підтримало попередні оцінки про розкол у військовому командуванні Росії.

Нагадаємо, що російський диктатор Володимир Путін може взяти безпосередню участь у зустрічі світових лідерів G-20 на саміті в Індії.

Розвідка США отримала інформацію, яка вказує на підготовку російськими спецслужбами нових акцій протестів у Молдові з метою розхитування ситуації та повалення законної влади в країні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"