НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Або розбиті об бруківку гітари, або мораторій на російськомовний продукт. Ветеран АТО про скандал у Львові

Або розбиті об бруківку гітари, або мораторій на російськомовний продукт. Ветеран АТО про скандал у Львові

Мораторій на російський культурний продукт не діє, бо не до кінця прописаний, не передбачає покарання за його порушення

1713

Мораторій на публічне використання російськомовного продукту в будь-яких формах на території Львівщини ухвалили ще 18 вересня 2018 року, але він не діє.

Причини озвучив у прямому етері «Народного Толк-Шоу» на каналі NTA депутат Львівської міської ради від «Голосу», ветеран російсько-української війни Ігор Шолтис.

Депутат називає мораторій «крутою» підставою для активістів, які підходять і роблять зауваження виконавцям, які співають російські пісні. Але питання санкціонування, питання відповідальності залишаються відкритими. Правоохоронці не знають, як поводитися в таких ситуаціях, і обурені люди починають активно вчиняти самосуд.

На його думку, мораторій прописаний не до кінця. Він залишився декларативною річчю на папері.

«Доки немає інструменту санкціонування мораторій, доти будуть битися гітари на вулицях», – підсумував депутат.

Нагадаємо, у центрі Львова біля Оперного театру  9 грудня побили музикантів, які співали російські пісні. За словами ініціаторів бійки, місцевих активістів: головною причиною обурення став не лише репертуар, а й те, що музики знімали відео для  російського ютюб-каналу «Вписка».

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі