НТА > НОВИНИ > Новини світу > Абсурдний план закінчення війни від Ілона Маска. Мільярдеру зі США відповіли жорстко

Абсурдний план закінчення війни від Ілона Маска. Мільярдеру зі США відповіли жорстко

Деякі дописувачі за аналогією з пропозиціями Ілона Маска порадили США віддати Техас, Каліфорнію та Неваду Мексиці, а Аляску – Росії

344

Ілон Маск написав власну формулу закінчення війни між Україною та Росією. Він пропонує провести ще один референдум і забезпечити водою Крим. На свої пропозиції він уже отримав величезну кількість відповідей – як від українців, так, наприклад, і від старшого радника Конгресу США Пола Массаро.

Американський мільярдер на своїй сторінці у твітері запропонував власну формулу миру між Україною та Росією. До цієї формули входить:

  • повторення референдумів у тимчасово окупованих територіях, але під наглядом ООН, Росія має піти, якщо на те буде воля народу:
  • Крим формально входить до складу Росії, як це було з 1783-го (до помилки Хрущова);
  • водопостачання у Крим має бути забезпечене;
  • Україна залишиться нейтральною

Маск додав, що війна закінчиться, а питання лише в тому, скільки людей до цього загине. Також він висловився і щодо можливого застосування ядерної зброї.

«Також варто зазначити, що можливим, хоч і малоймовірним результатом цього конфлікту є ядерна війна», – написав мільярдер.

На твіт Ілона Маска швидко відреагував старший радник Конгресу США Пол Массаро. Він запропонував власну формулу миру в Україні.

  • Україна звільняє всю суверенну територію;
  • Росія деколонізована, демілітаризована та денуклеаризована.

Під твітом Ілона Маска дуже багато гнівних коментарів.

Ще одну відповідь американський мільярдер отримав від радника голови офісу президента України Михайла Подоляка.

Так само відреагував і волонтер Сергій Притула.

«Ілоне, чоловіче. Здається, ви пропустили багато уроків історії, зосередившись на космосі та електромобілях. Ваші пропозиції схожі на путінські. Сподіваюся, що ви не так це мали на увазі».

Деякі дописувачі за аналогією з пропозиціями Ілона Маска порадили США віддати Техас, Каліфорнію та Неваду Мексиці, а Аляску – Росії. Більшість коментаторів звернули увагу на те, що американський мільярдер не розуміє природи російсько-української війни.

Нагадаємо, що на початку серпня мільярдер Ілон Маск продав акцій Tesla на суму майже 7 мільярдів доларів на невизначеності щодо долі його угоди про придбання твітера за 44 мільярди доларів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі