НТА > Інші проекти > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ. ІНТЕРВ'Ю > Петро Адамик про зміни в уряді: Скоро вони тікатимуть, як щурі

Петро Адамик про зміни в уряді: Скоро вони тікатимуть, як щурі

Коли люди зрозуміють, що влада запхала руки їм у кишені, нинішній політичний формат дуже швидко перевантажиться.

240

Наразі не слід обговорювати потенційні зміни в уряді чи його новий формат. Це не те, що цікавитиме українців після того, як вони отримають нові комунальні платіжки.

Про це в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA заявив голова фракції “ЄС” у Львівській міській раді Петро Адамик.

Він наголосив: у демократичній країні Кабінет міністрів – виразник волі народу. Натомість сумнівно, що зараз українському народові потрібен президентський “університет майбутнього” за 7 мільярдів гривень. Тому що народ отримає нові платіжки за газ, “просто прозріє”.

“Коли народ отримає платіжки за газ, говоритимемо не про те, чи Разумков віддалився від Зеленського. Вони будуть там йорзати – один у Верховній Раді, а інший – у себе на Банковій. Тому що чудес нема”, – підкреслив Адамик.

Він додав: зараз у системі економіки України – “величезна монопольна афера із електрикою”. Якщо так буде і надалі, бізнес, який платить податки у державну казну, просто розвалиться.

“Тоді вони (високопосадовці, – ред.) тікатимуть, як щурі. Та на кого вони будуть показувати пальцем? Вони – одна “колейка”. Монобільшість, 256 осіб, усіх до влади привела одна людина. Уже не важливо, що вони розбіглися на позафракційних, у ті чи інші олігархічні групи. Вони мали всі шанси і можливості. Зараз Разумкову і Зеленському буде дуже жарко”, – наголосив політик.

Він додав: Головне, щоб цей екватор “не перетворився на розжарену сковорідку”. Тож він переконаний: останні політичні події, зокрема, бійка у Верховній Раді – намагання відвернути увагу суспільства від реальних проблем.

“Але, коли суспільство це відчує у себе в кишені, куди вже руку запустили такі, як Гетьманцев, цей народ їх за ту руку і схопить. Коли народ скаже, що це вже не демократія, усе це дуже швидко перевантажиться”, – підкреслив Петро Адамик.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі