НТА > НОВИНИ > Суспільство > Але й тут вони незграби. Стефанчук розповів, як його намагалися розіграти російські пранкери

Але й тут вони незграби. Стефанчук розповів, як його намагалися розіграти російські пранкери

248

Російські пранкери намагалися розіграти голову Верховної Ради Руслана Стефанчука, написавши йому від імені маршалка Сенату Польщі Томаша Гродзького.

Про це Стефанчук розповів у Facebook.

“Днями російські посіпаки (їх навіть «спецслужбами» назвати складно), почали мені писати від імені мого Друга та Друга України Маршалка Сенату Польщі Томаша Гродзького. Дякувати Богові, я маю особисті контакти і змогу спілкуватися з лідерами багатьох держав. Тому з Томашем Гродзьким ми просто посміхнулися намаганням «недалеких» пранкерів видати себе за європейських політиків”, – написав він.

Голова ВРУ каже, що це вже набуває рис “нової епідемії”, про яку світ має знати. За його словами, ми маємо це усвідомлювати та мати високий рівень інформаційної гігієни.

“Отже, простий алгоритм: якщо від мого імені з фальшивого аккаунту з моїм фото надходить повідомлення – це фейк. І українські, і європейські політики знають формат мого спілкування. Як і мою позицію щодо головних подій та рішень України.”, – наголосив Стефанчук.

Стефанчук додав, що пранкерство – це елемент гібридної війни та ще один спосіб жалюгідної російської пропаганди.

Нагадаємо, що раніше російські хакери зламали профіль Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного в соцмережі Instagram. 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі