НТА > НОВИНИ > Економіка > Алкоголь і сигарети можуть зникнути із супермаркетів. У чому причина

Алкоголь і сигарети можуть зникнути із супермаркетів. У чому причина

227

У Верховну Раду України внесли законопроєкт, яким пропонують заборонити продаж алкогольних напоїв і будь-яких видів сигарет в супермаркетах.

Відповідний проєкт закону оприлюднив сайт українського парламенту. У ньому також пропонують перенести продажі в спеціалізовані торгові точки.

«Один із найавторитетніших медичних журналів The Lancet опублікував результати масштабного дослідження впливу алкоголю на здоров’я людини. Висновок досліджень – безпечної дози алкоголю не існує. Незалежно від кількості, вживання алкоголю негативно впливає на організм», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту

Законопроєкт пропонує:

– заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, використовуваних в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння в приміщеннях торговельних організацій, які торгують продуктами харчування, товарами дитячого асортименту або спортивними товарами;

– продаж вищезгаданого може здійснюватися винятково в спеціалізованих стаціонарних торгових точках (магазинах), де інші товари, крім перерахованих, не продаються.

– за порушення заборони магазини, будуть платити штраф – 23 790 грн.

Нагадаємо, що, згідно з результатами соціологічного дослідження від Українського інституту майбутнього та «Нью Імідж Маркетинг Груп», в Україні чоловіки п’ють удвічі більше алкоголю, аніж жінки. А ще 79% українців стверджують, що локдауни і карантин не вплинули на кількість споживання «градусу».

Окрім того, на початку червня стало відомо, що в Україні планують заборонити куріння електронних сигарет у громадських місцях.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі