НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Алкоголь плюс метадон. Результати експертизи організму померлого депутата Полякова

Алкоголь плюс метадон. Результати експертизи організму померлого депутата Полякова

358

У крові народного депутата Антона Полякова, якого 8-го жовтня знайшли мертвим на пасажирському сидінні таксі, виявили алкоголь і метадон.

Поєднання спиртних напоїв і наркотичної речовини могло викликати гостру коронарну недостатність, від якої помер Поляков. Про це повідомив прессекретар Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Ще не прийшли до жодних висновків, розслідування триває, підозри ще нікому не висунули. З нових даних єдине, що можна сказати, – судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон», – сказав Шевченко.

Але він не уточнив, який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті та як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого. Це додатково ще встановлюватимуть поглиблені дослідження.

Артем Шевченко додав, що вони дадуть відповідь на запитання, про який саме метадон йдеться, коли він потрапив в організм і як це могло вплинути на смерть.

Метадон – це напівсинтетичний наркотичний препарат, який заборонений у всіх країнах світу поряд з кодеїном і декстрометорфаном через високу смертність і наркоманію.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 8-го жовтня, у Києві раптово помер 33-річний народний депутат з групи «За майбутнє»  Антон Поляков. Його без ознак життя виявили в таксі  у Дніпровському районі столиці. Реанімаційні заходи на місці не допомогли.

Згодом у Київській міській прокуратурі повідомили, що, за результатами розтину, смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Що відомо про Антона Полякова та його смерть – читайте у матеріалі NTA.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"