НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > “Алкоголь – зло”. Ляшко розповів українцям, як святкувати День Незалежності

“Алкоголь – зло”. Ляшко розповів українцям, як святкувати День Незалежності

167

Очільник МОЗ Віктор Ляшко дав українцям рекомендації, як безпечно відсвятувати День Незалежності. Зокрема, міністр закликав не пити алкоголь.

Про це він повідомив під час всеукраїнського форуму “Україна-30. Імідж України”.

Так, Ляшко рекомендує якомога більше заходів до Дня Незалежності робити на відкритому повітрі, щоб зменшити ризик інфікування коронавірусом.

Також міністр закликав українців не відвідувати масові заходи, якщо у людини з’явились симптоми гострої респіраторної вірусної хвороби або COVID-19. Уникати місць масового скупчення Ляшко закликає і людей, які належать до груп ризику.

Крім того, Ляшко просить під час святкування Дня Незалежності не вживати алкогольних напоїв.

“Алкоголь – зло саме по собі, але велика кількість алкоголю – це нехтування в подальшому чітко прописаними протиепідемічними нормами. Тому жодного алкоголю під час проведення святкових заходів. Після – можливо, трохи з сім’єю”, – наголосив міністр.

Голова МОЗ нагадав українцям також про гігієну рук, дистанцію та маску на обличчі.

Нагадаємо, що напередодні Володимир Зеленський анонсував заходи до 30-го Дня Незалежності України. Святкування річниці розпочнеться 22 серпня. 24 липня відбудеться саміт перших леді та джентльменів, великий військовий парад, а також святкове шоу на НСК «Олімпійський».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі