НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Алла Мазур у Всесвітній день боротьби з раком відверто поділилась своєю історією

Алла Мазур у Всесвітній день боротьби з раком відверто поділилась своєю історією

Алла Мазур розповіла, що допомогло їй побороти рак

1285

Українська телеведуча Алла Мазур відверто розповіла історію свого лікування онкології у Всесвітній день боротьби проти раку.

Про це вона написала у фейсбуці.

Ведуча зізналася, що коли прочитала дігноз – паніки не було. За її словами, була лише чітка думка: «треба негайно дізнатись, як лікувати».

«Не бійся! Цей випадок найбільш вивчений – і дає найвищий відсоток одужання! І я – поряд». Так сказала мені близька подруга і кума – коли біопсія показала присутність онкоклітин. І з цим гаслом – не бійся! – я живу. Можливо, допомогло те, що нічого не боліло: були тільки акуратні горошинки в грудях. Можливо – те, що я дитина медиків і всіляких медичних маніпуляцій не боюсь: в крайньому разі є анестезія. Може – врятувала відкладена реакція і філософське ставлення до життя…», – написала вона.

Алла Мазур розповідає, що подолати недугу їй допомогло те, що робочий графік істотно не змінився. Робота була найкращою психотерапією.

«Наші літучки, зйомки-дозйомки, підготовка випусків – було чи не найкращою психотерапією. Бо – відволікало. І давало відчуття: я в строю».

Звичайно, важлива підтримка була і вдома.

«І мені важко уявити, як витримують процес хвороби і лікування ті, хто вирішує не говорити про біду своїм рідним», – зазначила Алла Мазур.

Телеведуча зізнається, що хворобу не прийнала, бо «вона існувала, як щось паралельне, на що просто потрібно звертати увагу».

«Я навіть ніколи не кажу: моя хвороба. Ні, вона не моя. Може, в цьому і є мій психологічний захист…А я налаштована розпрощатися з цією небезпекою назавжди», – каже вона.

Як зазначила українська телеведуча, хвороба навчила її бути уважнішою до себе і своїх потреб, шукати позитивні емоції, знаходити час для відпочинку, не боятися просити про допомогу і приймати її.

«… та іноді зупинятись, щоб насолодитись небом і сонцем, подумати про щось добре, пригадати щось смішне. Більше бувати з тими, хто вас любить. І негайно купити собі те, чого давно хочеться. Яскраво-жовтий светр, наприклад».

Лікування від раку тривале, під час хіміотерапій – сил у нас мало. Проте, є друзі, рідні та колеги, зауважила Алла Мазур.

 «Не бійтесь. Боротись – варто. І ті, хто вас любить – поруч».

Нагадаємо, що Алла Мазур відома українська телеведуча, повідомила про свою хворобу ще у 2019 році, коли їй діагностували рак молочної залози. У травні 2020 року телеведуча «1 + 1» Алла Мазур повідомила, що поборола рак і готова повернутися до роботи.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"