НТА > НОВИНИ > Новини політики > Амбітний порядок денний. У Держдепі США натякнули, як зустрічатимуть Зеленського

Амбітний порядок денний. У Держдепі США натякнули, як зустрічатимуть Зеленського

134

На зустрічі президента України Володимира Зеленського та американського лідера Джо Байдена буде «амбітний порядок денний», зокрема, обговорять «Північний потік- 2».

Про це заявив радник Державного департаменту США Дерек Шолль в інтерв’ю «РБК Україна». «Ми будемо працювати над колом питань, які, сподіваємося, зможемо вирішити на цій зустрічі, це те, для чого зустрічі призначені. Ми будемо ставити дуже амбітний порядок дня для цієї зустрічі», – наголосив американський політик.

Але, за його словами, ця зустріч – це тільки один момент. У США наголошують, що хочуть витратити наступні декілька років, щоб зробити американсько-українські стосунки ще міцнішими.

Він також додав, що не знає конкретних дат візиту Зеленського.

Як відомо, Україна і США не можуть узгодити дату зустрічі. Американська сторона наполягає на серпні, в той час як в Україні відбуватиметься святкування Дня Незалежності.

Окрім того, радник Державного департаменту США також спростував, що візит затягується через зміну керівництва «Нафтогазу України».

Нагадаємо, що на початку липня заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква розповів, що Володимир Зеленський планує обговорити широкий спектр двосторонніх взаємин із керівництвом США у ході свого візиту до Вашингтону.

Однак точна дата поїздки українського президента до США залишається невідомою. Якщо раніше йшлося про липень, то нещодавно з’явилася інформація, що Білий Дім хоче перенести зустріч на серпень. Тепер же лунає ще загальніше визначення – «влітку».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі