НТА > НОВИНИ > Новини світу > Американці прозріли або як діаспора у США лобіює інтереси України

Американці прозріли або як діаспора у США лобіює інтереси України

Українська діаспора в Америці максимально докладається, щоб американці розуміли, до чого може призвести нестримування Путіна

356

Українська діаспора лобіює інтереси рідної країни у США і працює з американським урядом та сенатом. Окрім того, пересічні американці все більше цікавляться Україною та висловлюють свою підтримку.

Про це розповів член дирекції Українського Конгресового Комітету з м. Чикаго Роман Яцківський в етері «Говорить Великий Львів» на телеканалі NТА.

За його словами, на сьогодні американське суспільство прозріло і зараз Україна є в тренді новин та на шпальтах всіх американських видань. Така зацікавленість є дуже важливою для України в подальшій політиці США.

«На час 2014 року не було такого розуміння, що відбувалось в Україні. Плюс інформативна політика, яку здійснює Московія, давалась взнаки. Та сьогодні ми нарешті ми добилися того, що весь світ розуміє, до чого може призвести не стримування Путіна. Світ прозрів та побачив цього московського лідера. Сьогодні ми повинні продовжувати нашу працю, щоб світ став на відкриті принципи політичної діяльності та стабільності», – переконаний Яцківський.

Також його колега, заступниця голови конгресового комітету США Марта Фаріон зазначила, що українці в Америці постійно пропагують, щоб у Конгресі та Сенаті відбулись слухання у справі щодо України та санкціях. За її словами, Росія має впливи в Америці, але українська діаспора об’єдналась заради підтримки України.

«Я апелюю, щоб в Україні всі партії об’єднались в ці хвилини, коли держава під загрозою. Я хочу підкреслити, що американська влада знає, що відбувається в Україні. Про всі партійні розбіжності. Тепер вже не залишилось американців, які б не знали про Україну. ЗМІ весь час пишуть про ситуацію й постійно звертаються до нас по інтерв’ю», – заявила Фаріон.

Як вона відзначила, посол України в Америці провадить дуже чітку кампанію і ясно висловлюється, що не можуть відбутись ніякі компроміси проти України.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі