НТА > НОВИНИ > Новини світу > Американська розвідка опублікувала нові дані щодо походження коронавірусу

Американська розвідка опублікувала нові дані щодо походження коронавірусу

Єдиної версії походження коронавірусу немає, проте розвідка вважає, що вірус не був генетично модифікований

239

Розвідка США вважає, що коронавірус, ймовірно, не був створений як біологічна зброя, а виник через лабораторний інцидент або зараження від тварини.

Про це йдеться у звіті Офісу директора Національної розвідки США (ODNI).

“Усі агентства висувають дві гіпотези: природне походження від зараженої тварини та лабораторний інцидент”, – йдеться у звіті.

У розвідці зазначили, що єдиної версії походження вірусу немає, проте більшість агентств  вважає, що коронавірус не був генетично модифікований, тому відкидають версію про біологічну зброю.

Але у звіті також підкреслюється, що у разі отримання інформації про найперші випадки коронавірусу, оцінки гіпотез можуть змінитися.

У свою чергу, президент США Джо Байден, який ознайомився з даними розвідки, заявив, що основна інформація про джерела пандемії знаходяться у Китаї, але уряд КНР весь цей час працював над тим, щоб не допустити до неї міжнародних дослідників та членів світової спільноти громадської охорони здоров’я.

«Світ заслуговує відповідей, і я не заспокоююся, поки ми їх не отримаємо», – заявив американський президент.

За його словами, Вашингтон буде вимагати від Китаю поділитися інформацією і співпрацювати зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я щодо визначення походження коронавірусу, а також обміну інформацією від перших днів пандемії, протоколами щодо біобезпеки та інформацією про популяції тварин.

Нагадаємо, раніше у Комітеті закордонних справ США опублікували частину розслідування, присвячену походженню коронавірусу. На думку слідчих, SARS-CoV-2 поширився світом в результаті витоку з Уханьского інституту вірусології.

ВООЗ, тим часом, закликала світ готуватися до нової хвилі пандемії коронавірусу.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі