НТА > НОВИНИ > Новини світу > Американська розвідка попереджає про інсценування Росією хімічної атаки під чужим прапором

Американська розвідка попереджає про інсценування Росією хімічної атаки під чужим прапором

615

Оголошене Росією відведення військ від кордону з Україною було навмисними хитрощами, щоб замаскувати здійснення Росією хімічної атаки під чужим прапором.

Про це повідомляє WP з посиланням на чотирьох чиновників США.

Американський чиновник заявив виданню, що Вашингтон отримав “достовірну інформацію про те, що заяви Росії можуть бути частиною дезінформаційної кампанії, спрямованої на те, щоб ввести США в оману”.  Двоє інших офіційних осіб США та один європейський чиновник незалежно один від одного підтвердили, що вони знайомі з розвідданими. Усі чотири чиновники говорили на умовах анонімності.

Двоє офіційних осіб США заявили, що є додаткові розвіддані, які вказують на те, що Росія під чужим прапором використовуватиме хімічну речовину, яка знерухомить мирних жителів, а потім використає трупи, щоб створити враження, що українці отруїли газом і вбили мирних жителів. Один із чиновників сказав, що вина може бути покладена і на американців.

Офіційним особам США ще належить надати більшу частину доказів, що лежать в основі їх тверджень про пересування військ або операції під чужим прапором.

Водночас, Байден заявив журналістам у Білому домі, що загроза вторгнення залишається «дуже високою» і що Росія, можливо, створює привід для цього.

«У нас є підстави вважати, що вони беруть участь у операції «фальшивий прапор», щоб мати привід увійти. Ми маємо всі ознаки, що вони готові піти в Україну, напасти на Україну», – сказав Байден.

Він додав, що «я відчуваю, що це станеться в найближчі кілька днів».

Виступаючи в Раді Безпеки ООН у четвер, держсекретар Ентоні Блінкен перерахував можливості, які Росія може використати як приводи для втручання, включаючи організацію атаки з використанням хімічної зброї. Блінкен сказав, що  потенційні російські дії під чужим прапором можуть включати “сфабрикований так званий терористичний акт на території Росії”, фальшиву масову могилу, інсценовану атаку безпілотників на цивільних осіб або “фальшиву, навіть справжню атаку із застосуванням хімічної зброї“.

Як відомо, Росія направила в США листа з погрозами прямого збройного конфлікту та ультиматумами.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі