НТА > НОВИНИ > Новини світу > Американські експерти визначили, на коли Путін готує новий наступ на Україну

Американські експерти визначили, на коли Путін готує новий наступ на Україну

Українські війська постійно дивують союзників тим, що успішно відбивають ворожі атаки та повертають свої території

355

Російський диктатор Володимир Путін готує новий масштабний наступ на Україну вже у лютому-березні та водночас загартовує свою країну до багаторічного протистояння зі США та їхніми союзниками.

Таку версію висунув Bloomberg.

Зазначається, що Росія прагне продемонструвати, що її сили можуть відновити ініціативу після місяців утрати позицій, чинячи тиск на Україну та її союзників, аби вони погодилися на певне перемир’я, яке залишає країні-агресору контроль над окупованими територіями.

При цьому джерела видання повідомляють, що Путін залишається переконаним, що залучення більшої кількості сил і готовність прийняти нові втрати дозволять Росії перемогти, попри невдачі, яких вона зазнавала досі.

Близькі до Кремля люди зазначили, що відновлення російського наступу може розпочатися вже у лютому-березні. Вони припускають, що він активізує дії до того, як Україна отримає нещодавно обіцяні постачання бойових танків від США та Європи.

Рішучість Путіна передбачає ще одну смертоносну ескалацію його війни, оскільки Україна готує новий власний поштовх, щоби викинути його сили.

«Путін розчарований тим, як ідуть справи, але він не готовий відмовлятися від своїх цілей. Це просто означає, що шлях буде довшим, кривавішим і гіршим для всіх», – сказала засновниця політичного консультанта R.Politik Тетяна Станова.

Працівники розвідки США та Європи сумніваються, чи є у Росії ресурси для нового великого наступу навіть після мобілізації 300 тисяч додаткових військ минулої осені. Тим часом союзники України нарощують постачання зброї.

Жорстокі атаки Росії в таких місцях, як Бахмут, виснажили українські сили, відволікаючи війська та підриваючи здатність України проводити наступальні операції в інших місцях.

Після блискавичних атак українських сил влітку та восени, які порушили оборонні лінії Росії, країна-агресор посилила захист, використовуючи окопи, танкові пастки та міни, щоб уповільнити будь-яке потенційне просування.

При цьому Росія не продемонструвала спроможності швидко захоплювати українські території, адже за останні 6 місяців вона окупувала лише одне невелике місто, зазнавши при цьому величезних втрат.

Проте українські війська постійно дивують союзників тим, що успішно відбивають ворожі атаки та повертають свої території.

Тим не менше, американські та європейські військові чиновники побоюються, що війна незабаром може перерости в артилерійський бій у стилі Першої світової війни з переважно застійними лініями фронту – сценарій, який може піти на користь Росії з її більшим населенням і військовою промисловістю.

«Якщо нічого не зміниться, то на нас чекає війна на виснаження, як Перша світова війна, яка може тривати довго, тому що обидві сторони вірять, що час на їхньому боці», – сказав керівник заснованого Кремлем відділу міжнародних справ Росії Андрій Кортунов.

Нагадаємо, що російський президент Володимир Путін заявив, що метою так званої «спеціальної воєнної операції» проти України є захист Росії.

Парламентська асамблея Ради Європи підтримала резолюцію, яка закликає до створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності керівництва Росії та Білорусі за скоєння злочину агресії проти України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі