НТА > НОВИНИ > Новини світу > Американські кораблі залишили Чорне море після Sea Breeze-2021

Американські кораблі залишили Чорне море після Sea Breeze-2021

112

Американські військові кораблі покинули Чорне море після завершення багатонаціональних навчань Sea Breeze-2021.

Про це повідомляє командування ВМС США в Європі та Африці.

Так, Чорне море покинули ракетний винищувач ВМС США класу Arleigh Burk USS Ross та транспортно-десантний корабель USNS Yuma.

Вони почали плановий похід на південь від Чорного моря до Середземного моря після завершення морських операцій та навчань разом з союзниками НАТО.

У ході навчань Ross разом з кораблями з України, Болгарії, Грузії, Італії, Румунії, Туреччини та Великої Британії працювали разом для покращення інтеграції сил та морського маневрування.

“Беручи участь у навчаннях Sea Breeze та Breeze, ми змогли продемонструвати нашу спільну відданість безпеці Чорноморського регіону, разом з нашими союзниками по НАТО та партнерами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, військові навчання Sea Breeze-2021 стартували 28-го червня, у ході яких відпрацьовували різні бойові сценарії, включаючи зіткнення десантних кораблів, маневри на суші, водолазні операції, морські операції з перехоплення, протиповітряну оборону, взаємодію під час спеціальних операцій, протичовнову активність, а також пошуково-рятувальні операції.

За даними Міноборони України, нинішні навчання стали наймасштабнішими за понад 20 років, і відбувалися в умовах, максимально наближених до бойових.

Головна частина Sea Breeze тривала на морі. За легендою противник десантувався на Тендрівській косі, острові Зміїний і на Бессарабському напрямку. Україна зарезервувала для навчань райони в міжнародних водах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі