НТА > НОВИНИ > Американський флагманський корабель вирушив у Чорне море для спецоперації

Американський флагманський корабель вирушив у Чорне море для спецоперації

218

Командний корабель Mount Whitney перебуває на шляху до Чорного моря, де він проведе спільні операції зі силами НАТО.

Про це сьогодні повідомив Twitter Шостого флоту американських Військово-морських сил.

«Флагманський корабель Шостого флоту США Mount Whitney розпочав свій перехід у північному напрямку в Чорному морі для проведення операцій з нашими союзниками та партнерами з НАТО в регіоні», – сказано в повідомленні.

Раніше командування Шостого флоту проінформувало про плани США надіслати командний корабель з офіцерами штабів флоту та командування Ударних сил та сил підтримки об’єднаних ВМС НАТО (Strikfor NATO) на борту Чорного моря.

Флагман MountWhitney – другий командний корабель типу «Блю Рідж»№, флагманський корабель Шостого флоту ВМС США. Розпочав службу 16-го січня 1971-го року. Його назвали на честь гори Вітні, найвищого хребта Сьєрра-Невади у штаті Каліфорнія.

Свого часу він брав участь у операціях в Атлантичному океані, Середземному, Карибському морях, Індійському океані. 1994-го року ставав учасником операції на Гаїті.

З 2005-го року флагманський корабель Шостого флоту США базується в італійському порту Гаета.

Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виступив за збільшення присутності НАТО в Чорному морі. На його думку, це потрібно тому, що Росія розуміє тільки мову сили.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі