НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Аналог Буковеля у Львові. Охочі випробували трасу гірськолижного курорту Emily Resort. Наживо

Аналог Буковеля у Львові. Охочі випробували трасу гірськолижного курорту Emily Resort. Наживо

5001

Понад тисяча охочих випробували трасу гірськолижного курорту Emily Resort у Винниках.

Схил працюватиме у тестовому режимі. Щоб кататися,  потрібно мати своє екіпірування та дотримуватись техніки безпеки.

Власник комплексу Григорій Козловський у своїх соцмережах запросив усіх охочих на декілька годин у цьому сезоні випробувати траси.

Загальна довжина витягу складає 404 м, перепад висот 80 м. Довжини трас: – траса 1 (ліва) – 528 м, – траса 2 (центральна) – 475 м, – траса 3 (права) – 595 м.

Ідейний натхненник будівництва гірськолижної траси Григорій Козловський повідомив, що це найдовша штучна траса у Європі.

«Дві траси – 1 км 200 метрів – це штучне покриття. Це найбільша лижна траса з штучним покриттям у Європі, у світі – друга. У Чечні більшу збудували – десь 3 км вона має», – зазначив він.

Також Григорій Козловський  розповів, що є траса на 7 спусків для сноутюбінгу, але наразі вона не запущена, оскільки там ще немає підйомника.

За його словами, на вихідних на гірськолижній трасі без проблем можна буде приймати одну тисячу людей як зимою, так і літом.

«Думаю, що максимум 500 людей ми можемо вдень пропускати тільки на гірськолижні траси. І 300 людей мінімум на сноутюбінг. Ну і ще внизу робимо штучний каток», – зазначив він.

Також Григорій Козловський зазначив, що у Винниках – це перший гірськолижний курорт Львова.

«Я думаю, що львів’яни будуть мати де провести час з дітьми. Їм не потрібно буде тратити час на дороги і думати, де жити»,– повідомив він.

Дружина Григорія Козловського Юлія Думанська розповіла, що до останнього не вірила, що таку трасу можна реально організувати в Україні, в Винниках.

«Дуже пишаюся своїм чоловіком і  радію, що він досягнув того, чого він хотів. Тому що попри всі перешкоди, попри критику, попри те, що масу людей дуже зневажливо та неохоче поставилися до цієї ідеї, тобто не сприйняли, зараз вони дивляться зовсім по-інакшому на це. І дуже багато людей, які тоді були проти, зараз кажуть дякую і підтримують», – повідомила Юлія Думанська.

За словами Григорія Козловського, масовість цей вид спорту вже отримав, оскільки тільки вчора в інстаграмі повідомили, що запрошують на катання, а за 4 години уже було 720 охочих.

Григорій Козловський також повідомив, що хоче організувати дитячу лижну школу та дві траси для сноутюбінгу на 80 і 200 метрів.

«Наразі є думки, як робити дитячу школу,  гуртки дитячі, щоб діти могли масово займатися. Плануємо це робити в спеціальні години, щоб не було дорослих, для безпеки», – повідомив власник комплексу.

Лижники з досвідом, які прийшли сьогодні протестувати гірськолижну трасу кажуть, що вона добре підходить для дітей, початківців та лижників середнього рівня.

Також сьогодні тестує трасу депутат Львівської міської ради Андріян Гутник.

«Насправді у мене таке враження, що це якийсь сон. З центру Львова 10 хвилин їзди  і ти опиняєшся просто в казці. Чудесна гірськолижна траса, вона не є надзвичайно великою, але навіть для людей, які вміють стояти на лижах – маса задоволення. Я думаю, що для діток вчитися тут кататися, для львів’ян, для родин – це просто чудове місце», – повідомив він.

Андріян Гутник зазначив, що ця гірськолижна траса ще й є непоганою перспективою для розвитку гірськолижного спорту України.

«Тренуватися діти зможуть тут щодня. Вони освоюватимуть ази гірськолижного спорту, займатимуться навчанням, житимуть вдома», –  повідомив він.

Зазначимо, що офіційне відкриття спуску планують у наступному сезоні.

Оцініть новину
Клас!
18
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"