НТА > НОВИНИ > Курйози > Андрій Данилко розповів про ставлення до Бандери

Андрій Данилко розповів про ставлення до Бандери

Український артист прокоментував виконання пісні про Степана Бандеру

657
Данилко

Як раніше ми писали, український співак, актор та композитор Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, заспівав пісню «Батько наш – Бандера», чим привернув увагу не тільки публіки, а ще й Росії. Тепер він зізнався, як насправді ставиться до національного героя Степана Бандери.

В ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Гордон» на YouTube-каналі «Дмитро Гордон» Данилко розповів, що йому подобаються повстанські пісні. Проте він проти того, що свого часу Московський проспект у Києві отримав назву Степана Бандери. Співак за те, щоб вулиці мали нейтральні імена.

«Потрібно жити за Антоновим (радянський співак – ред.): «Пішла на Абрикосову, пішла на Виноградну». Ніхто хоча б їх не змінюватиме і це не викликатиме суперечок», – вважає Данилко.

Артист стверджує, що в цій пісні головний посил – боротьба за країну, яка криється у рядку: «Ми за Україну будемо воювати».

Але при цьому співак не приховує, що Бандера для нього є спірним персонажем.

Нагадаємо, що пісня “Батько наш Бандера” стала хітом у TikTok ще восени 2021 року. Тоді з піснею запустили масовий флешмоб, до якого долучилися не лише школярі, але й політики.

Нагадаємо, що вперше “вогонь” в одному місці у росіян Данилко-Сердючка викликав своїм виступом на Євробаченні- 2007 році. Тобі росіянам вчулося (і насправді не даремно), що одного разу у пісні Dancing Lasha Tumbai, Сердючка заспівала “Раша Гудбай”.

До слова, тоді Андрій Данилко спростовував цей момент. Мовляв, просто комусь здалося, й ображати країну-сусідку він узагалі не планував. Тим паче, що тоді Вєрка Сердючка була мегапопулярною в Росії.

Сам Данилко у 2017 році розповідав, що після 2014-ого їздив у Росію на приватні корпоративи, але жодного разу не організовував концерти. Зокрема, торік зазначив: «У Росію не кличуть, напевно, знають, що ми не поїдемо».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі