НТА > НОВИНИ > Новини світу > Андрій Дещиця розповів, як у Польщі сприйняли заяву США та Німеччини щодо реалізації «Північного потоку» – 2

Андрій Дещиця розповів, як у Польщі сприйняли заяву США та Німеччини щодо реалізації «Північного потоку» – 2

134

Польща підтримує Україну і виступає проти реалізації проекту «Північний потік – 2».

Про це у прямому ефірі програми «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі Андрій Дещиця.

Андрій Дещиця зауважив, що позиція Польщі щодо «Північного потоку-2» є одностайною – вона виступає проти реалізації цього проєкту. Там також вважають, що домовленості між США та Німеччиною – це ще не закінчення боротьби за цей проект.

«Польща на всіх рівнях підтримувала Україну і виступала проти реалізації проекту «Північного потоку-2». І зараз ми маємо показати, що Україні і Польща, а тепер і міністр закордонних справ Литви також приєднується, не погоджуються на ці рішення і такі підходи США та Німеччини», – зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Польщі.

Він переконаний, що в України ще є можливість боротися до кінця і відстоювати свої інтереси.

«От саме над цим треба зараз працювати», – акцентував Дещиця.

Нагадаємо, США та Німеччина офіційно домовились про завершення будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”, опублікувавши спільну декларацію з обіцянками Україні.

Текст декларації, оприлюднений міністерством закордонних справ Німеччини, має назву “Спільна заява США та Німеччини на підтримку України, європейської енергетичної безпеки і наших кліматичних цілей”.

Додамо, що «Північний потік-2» стане однією з основних тем під час зустрічі президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена у Вашингтоні 30-го серпня.

Однак експерти вважають, що питання вже вирішене, і досягнути якихось поступок чи взагалі припинення будівництва газопроводу Україні навряд чи вдасться.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі