НТА > НОВИНИ > Суспільство > Андрій Дячишин уже посміхається і тисне руку. Лікарі розповіли про стан важкопораненого воїна

Андрій Дячишин уже посміхається і тисне руку. Лікарі розповіли про стан важкопораненого воїна

123

Боєць 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Андрій Дячишин, який зазнав важких поранень на Донбасі, почуває себе краще.

Про це повідомив начальник нейрохірургічного відділення військово-медичного клінічного центру Західного регіону Ростислав Іваник, передає «Вголос».

За словами лікаря, Андрій Дячишин вже почав їсти, має свідомий погляд, посміхається та виконує всі наші прохання. Фахівці додають, що Андрій ще не може сам тримати ложку, його годують. Також він, на жаль, ще не говорить. Водночас поранений сам ковтає їжу, а на прохання лікаря вже може навіть потиснути йому руку.

«У нього – позитивна динаміка за ці кілька днів, як він прибув до нас», – говорить Ростислав Іваник.

Лікар зауважив, Андрій Дячишин одужує доволі гарно, оскільки від моменту поранення минуло менше місяця. Адже після такого поранення бійці рідко виживають, а ті що вижили, можуть роками лежати в комі.

«Що стосується нашого хлопчика, то ця динаміка, яка в нього є, вселяє надію, що його відновлення буде швидким та інтенсивним. За цей місяць досягнуто добрих змін», – переконаний нейрохірург.

Лікарі прогнозують, що Андрій лікуватиметься та перебуватиме на реабілітації кілька років. Іваник наголосив, що зараз Україна перебуває у “жовтій” зоні, тому відвідування обмежене. Проте до бійця вже приходили його сестра та побратими.

«Вони цікавилися як він, чи потрібно йому щось. Дуже хотіли його побачити. Думаю, що сестрі зробимо певне виключення», – каже Ростислав Іваник.

Нагадаємо, що 29 серпня снайпер на Донбасі вцілив у голову 28-річному бійцеві 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Андрієві Дячишину. За життя бійця тривалий час боролися медики в Дніпрі. Нещодавно його перевели з обласної клінічної лікарні імені Мечнікова у Дніпрі до військового госпіталю у Львові.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі