НТА > НОВИНИ > Спорт > Андрій Шевченко йде з посади головного тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади головного тренера збірної України

209
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко повідомив про закінчення терміну контракту із національною командою. 

Про це наставник написав у Фейсбуці.

«Сьогодні добіг кінця мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол», – написав Шевченко.

Він подякував президенту, виконкому УАФ, гравцям та кожній людині, хто «допомагав і був причетний до команди».

«Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику. Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентним, результативним і цікавим. З вірою в Україну», – додав Шевченко.

Чи Шевченко іде зі збірної назавжди?

Відомо, що перший віце-президент УАФ Олег Протасов анонсував офіційну заяву асоціації з питання Шевченка.

Керівник комітету збірних УАФ Мирон Маркевич у коментарі “Трибуні” сказав таке: “Чи означає це, що він (Шевченко – ред.)остаточно залишає збірну України? Я не знаю. Нічого вам про це не можу сказати. З Шевченком я не розмовляв, а як буде далі – залежить від нього і від УАФ.”

Наскільки я знаю, він зараз у відпустці, а завтра вже можна буде про щось говорити. Чесно кажучи, я не в курсі справ. Це повинно бути його рішення,” – сказав Маркевич.

Прес-аташе збірної України Олександр Гливинський так прокоментував Трибуні заяву головного тренера національної команди Андрія Шевченка, що його контракт з УАФ закінчився: “Не можу нічого сказати, я сам тільки що прочитав це в фейсбуці. Я зараз у відпустці, тому нічого не знаю”.

“Контракт розрахований до кінця 2022-го року? Я не уповноважений таке коментувати”, – сказав Гливинський. Сам Шевченко влітку 2020-го року казав, що контракт з УАФ підписаний за схемою “1 + 1,5 року”.

У липні минулого року виконавчий комітет Української асоціації футболу на своєму черговому засіданні у Львові прийняв рішення стосовно продовження контракту з головним тренером збірної України Андрієм Шевченком і його асистентами до 31 грудня 2022 року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі