НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Анонсовані рейди і добрі водії. Як працює вимога ковід-сертифікатів у приміських автобусах

Анонсовані рейди і добрі водії. Як працює вимога ковід-сертифікатів у приміських автобусах

Від учора на Львівщині пересуватися приміським транспортом можна лише вакцинованим та власникам негативних ПЛР-тестів

2312

Результатом нових карантинних  правил користування громадським транспортом, які вступили в дію на Львівщині з 22 листопада, стали малолюдні кінцеві зупинки, звідки вирушають автобуси, що сполучають Львів із іншими населеними пунктами області. А ще «добрі» водії, які не беруть на себе функцію перевірки пасажирів на наявність ковід-сертифікатів.

Про те, що кількість пасажирів відчутно зменшилася, розповідають і самі водії автобусів.

«Люди пересіли на власний транспорт. Бояться, що будуть перевірки, що не доїдуть до роботи, якщо їх упіймають без сертифіката. Я особисто попереджую людей, що вони мають бути вакцинованими, але я не перевіряю документи. Для цього є спеціальні служби», – розповів водій одного з автобусів приміського сполучення пан Ігор.

До слова, більшість водіїв, з якими поспілкувалася «Правда. Наживо» (щобудня о 19:00 на NTA), займають таку ж позицію: влаштовувати перевірки та скандалити з пасажирами не збираються. Зрештою, для цього мають «залізний» аргумент: відповідальність за «без сертифікатний» проїзд несе пасажир, а не перевізник.

А от анонсованих рейдів від правоохоронців пасажири також наразі особливо не помічали:

«Сьогодні їхала у Щирець: ніхто не запитував про сертифікат. І у Львові не питалися. Хоча ч нормально до цього ставлюся».

«Я приїхав з іншого міста: взагалі ніхто не запитував, куди і чого їду і чого їду».

Водночас в управлінні транспорту із зв’язку Львівської ОДА повідомили, що за 22 листопада мобільні групи перевірили близько 20 автобусів приміського сполучення. Скільки порушників виявили, не повідомляють. Наголошують, що контроль мав на меті більше інформаційно-роз’яснювальний характер.

Даних про результати перевірок наразі не повідомляють і в Нацполіції. Щоправда, обіцяють, що рейди будуть масовими. Також наголошують: якщо у пасажира не буде ні сертифікату, ані результатів тесту, то йому загрожує штраф у у 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, що вчора з дистанційного навчання до очної форми також повернулися учні шкіл області. Зокрема, 22 листопада запрацювали майже 90% навчальних закладів.

 

Фото: управління транспорту і зв’язку ЛОДА

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі