НТА > НОВИНИ > Суспільство > Anonymous показали наказ Міноборони РФ про створення фейків про ЗСУ

Anonymous показали наказ Міноборони РФ про створення фейків про ЗСУ

У наказі йдеться про підготовку фейків, де українські військові нібито знущаються над російськими полоненими

731

Хакери групи Anonymous оприлюднили фото наказу т.в.о міністра оборони РФ Дмитра Булгакова про підготовку фейкових відео, на яких “українські військові” нібито знущаються над “російськими військовополоненими”.

Про це Anonymous повідомили у твіттері.

Наказ Булгакова: 

  • “Створити і поширити серію відеоматеріалів з демонстрацією нелюдського ставлення військовослужбовців Збройних сил України та націоналістичних формувань на території України стосовно полонених, котрі висловили власне бажання здатися в полон”.
  • “Створити і поширити серію графічних матеріалів, із доказами фактів використання підставних осіб під час зйомок брифінгів службовців збройних сил РФ, які опинилися в полоні. Також, спростувати факт залучення ЗС РФ військовослужбовців, що несуть військову службу по призову”.
  • “Створити інформаційні матеріали з коментарями, основним аргументом вказувати порушення Женевської конвенції про поводження з військовополоненими”

У наказі йдеться, що вжити таких заходів потрібно через те, що в соцмережах поширюють відео нормального поводження українських військових із російськими полоненими. Відтак, солдати окупаційних військ РФ можуть після перегляду таких відео здаватися в полон.

Наказ видано й підписано 21 березня.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі