НТА > НОВИНИ > Новини політики > Антипович пояснив, чому підтримка президента зросла і чи піде Зеленський на другий термін

Антипович пояснив, чому підтримка президента зросла і чи піде Зеленський на другий термін

“Обіцяне життя по-новому – це ж не завжди краще. Але треба визнати, що багато речей у нашій країні відбуваються вперше. Українцям цікаво за цим стежити”.

171

Олексій Антипович, керівник соціологічної групи «Рейтинг», пояснив, чому підтримка Зеленського знову зросла, і чи піде чинний президент на другий термін.

«Українці із зацікавленістю спостерігають за подіями навколо держави. До прикладу, санкції проти Медведчука, інші якісь рішення влади. Через це рейтинг Зеленського за останні два місяці зріс», – заявив  Олексій Антипович в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі НТА.

За результатами опитування групи “Рейтинг”, серед усіх політиків, які були президентами України, Зеленському українці довіряють  найбільше – 46% . Рівень недовіри – 51%. На другому місці – Леонід Кравчук, якому довіряють 36% і 53% не довіряють.

«Стосовно Кравчука, Кучми, Порошенка, чи Ющенка – це оцінка їх як нинішніх політиків, а не оцінка в якійсь динаміці. Взагалі в українців найкращим президентом серед усіх наразі називають Леоніда Кучму”, – додав Антипович.

Також Антипович зауважив, що сьогодні, з показником довіри 46%, Зеленський точно пішов би на другий термін. Водночас, за його словами, складно  спрогнозувати, що трапиться у наступні три роки.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі