НТА > НОВИНИ > Кримінал > Антиукраїнська мережа. СБУ повідомила, за що «взяли» Стахіва

Антиукраїнська мережа. СБУ повідомила, за що «взяли» Стахіва

Служба безпеки України блокувала антиукраїнську мережу, яка під кураторством Росії розробляла плани захоплення влади

3856

СБУ викрила діяльність антиукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. Cаме в межах цієї операції сьогодні, 16 листопада, у Львові провели обшуки та вручили підозру і “головному антивакцинатору” Львова Остапу Стахіву.

Про це повідомила пресслужба СБУ. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори.

У результаті синхронних спецоперацій Служби безпеки України відразу в декількох регіонах (зокрема, Львівській, Чернігівській і Миколаївській областях) припинили діяльність антиукраїнського угруповання.

«Лідеру так званих «антивакцинаторів» та ще одному фігуранту провадження, громадянину РФ, повідомлено про підозру за статтею 109 Кримінального кодексу України», – повідомили в СБУ.

У розпорядженні Служби безпеки України запевнили, що в них є беззаперечні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, у тому числі листування, у ході якого зловмисники підшукували зброю та співучасників, що мали захоплювати владу у відповідних регіонах.

Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із «власною міліцією» та «економікою».

Під час санкціонованих обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їх діяльності представниками РФ.

Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що сьогодні Служба безпеки України провела обшуки у відомого антивакцинатора зі Львова Остапа Стахіва. Також відомо, що йому вручили підозру.

Оцініть новину
Клас!
16
Я це люблю
3
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
5
Обіймашки
0
Шооо?
2

Коментарі