НТА > НОВИНИ > Львівські новини > “Антивакцинатор” Стахів із психіатричної лікарні розповідає про свої будні

“Антивакцинатор” Стахів із психіатричної лікарні розповідає про свої будні

Остап Стахів сподівається, що йому не доведеться провести у медзакладі всі 30 днів

432

“Головний ативакцинатор”, псевдоактивіст Львова Остап Стахів зараз перебуває у Львівській психіатричній лікарні, куди його скерував Галицький районний суд Львова за клопотанням прокурорів СБУ для проходження обов’язкової судово-психіатричної експертизи.

Практично одразу «антивакцинатор» почав виходити на зв’язок, щоб розповісти про свої нові будні. Обрав для цього один із проросійських ютуб-каналів, на якому ще раніше оголосили цілий телемарафон для збору коштів на викуп Стахіва. Зараз же провели з ним майже годинне інтерв’ю із примішення лікарні.

Як розповів Стахів,  у медзакладі він почувається доволі вільно, має можливість гуляти територією,  користуватися мобільним телефоном і навіть може іноді їздити додому, щоб взяти якісь речі. Про те, щоб залишити лікарню не думає, адже одразу знову опиниться в СІЗО за порушення рішення суду.

Також відмовився від лікарняної їжі та навіть води. За його словами, харчі та напої йому привозять його однодумці.

За рішенням суду, експертиза має тривати до 30 днів, та антивакцинатор має надію на те, що йому вдасться швидше вийти із медзакладу. Після прибуття в лікарню йому вже провели один тест-опитування.

Нагадаємо, 30-го листопада відправив головного Остапа Стахіва на проходження обов’язкової судово-психіатричної експертизи. 1 грудня після внесення застави у майже мільйон гривень він залишив СІЗО.

Антивакцинатору Остапу Стахіву вручили підозри  за двома частинами статті 109 ККУ – змова на вчинення дій, спрямованих на насильницьку зміну конституційного ладу та захоплення влади, а також – публічні заклики до таких дій. Запобіжний захід Стахіву суд обрав 18 листопада.

24 листопада Львівський апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції про обрання запобіжним заходом для Стахіва 60 днів утримання під вартою із правом внесення застави. Строк дії рішення суду першої інстанції – до 21 січня 2022 року.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі