НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Антивакцинатори у львівських маршрутках. Про геноцид, всесвітню змову та бізнес

Антивакцинатори у львівських маршрутках. Про геноцид, всесвітню змову та бізнес

693

Стрім-група NTA стала свідком діалогу двох антивакцинаторів у львівській маршрутці. Люди очікують кінця світу, геноциду, а ще закидають американському президенту вимирання немовлят через вакцинацію.

Розмову між собою вели жінка і чоловік літнього віку. Пасажирка озвучила одну із найпоширеніших версій світової коронавірусної змови: щоб винищити людство.

«Геноцид починається», – підтримав думку і чоловік.

«Та якщо американський президент дітям давав вакцину, щоб вони вимирали, то про що взагалі може бути мова. Суди судили його. За те, що він давав активи на вакцини, що діти вмирали», – наганяла страхів жінка. Щоправда, ім’я президента так і залишилося загадкою.

Врешті пасажир резюмував: змова змовою, а людство зараз несе плату за свої гріхи: «Землю засмітили, ріки засмітили, океани засмітили. І то справедливо. Що Господь дає таку кару».

Нагадаємо, минулого тижня Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України опублікував аналіз активності, зокрема, Telegram-каналів. За його результатами РНБО заявила про  інформаційну спецоперацію, спрямовану на максимальне зменшення рівня вакцинації населення України.

«Результати аналізу свідчать про наявні ознаки ворожої дезінформаційної атаки, що спрямована на збільшення рівня смертності від Covid-19 в Україні та запобігання вакцинації громадян України. Повномасштабна і тривала дезінформаційна операція загрожує життю та безпеці українців, і кількість постраждалих буде зростати, якщо не вжити необхідних заходів для протидії в інформаційному просторі»,  наголосили в РНБО.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі