НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Антивакцинатори в дії: Директорка львівської бібліотеки згадала про історію руху проти вакцини

Антивакцинатори в дії: Директорка львівської бібліотеки згадала про історію руху проти вакцини

Якщо повернутися до джерел історії противників вакцин, то всі такі історії закінчувалися спалахами то холерами, то скарлатини, то кору.

221

Про це в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NTA заявила директор Львівської обласної бібліотеки ім. Романа Іваничука, прихильник вакцинації Тетяна Пилипець. 

Тетяна Пилипець розповіла, що ще на початку кампанії вакцинації в Україні вона та її рідні були чи не першими, хто отримав щеплення проти коронавірусу.  Гостя програми поділилася, що саме переконало її провакцинуватися:  

«Я не маю схильності не довіряти суспільному розуму, бо він вже рятував в історії від різних інфекцій та інфекційних катаклізм. Все-таки, хтось був першим», – сказала директор бібліотеки ім. Романа Іваничука.

Окрім того, додала вона, важливим аргументом у прийнятті рішення про вакцинацію стали події 13-річної давності, коли батьки масово відмовлялися від вакцинації дітей проти кору, дифтерії, поліомієліту, гепатиту та туберкульозу, однак через декілька років ці хвороби «позбавляли дітей можливостей жити».

«І ось наклалась історія з новим вірусом. І всі ці страшні історії заховалися під нього. Тому я би повернулася до витоків противників вакцин, що закінчувалися малими спалахами то холерами, то скарлатини, то кору. А тепер це вже не спалах, а велика пандемія, яка загрожує змінити людство», – акцентувала Тетяна Пилипець.

Нагадаємо, як писав NTA, в Україні через спалах Covid-19 посилено карантинні заходи. Зокрема, для доступу до закладів громадського харчування, залізничного транспорту, аеропортів та низки інших сервісів необхідно ПЛР-тест або сертифікат про вакцинацію.

Зокрема, з огляду на переходу в “червону зону” набуває чинності вимога про 100% вакцинацію вчителів для продовження очного навчання в школах. Ця норма набула чинності на Львівщині після переходу області в червону зону.

З 1 листопада посиленні карантинні заходи запроваджено у Львові після відповідного рішення міської комісії ТЕБ і НС. Детальніше перелік обмежень читайте за посиланням

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі