НТА > НОВИНИ > Новини політики > Апеляційний суд розгляне скарги щодо домашнього арешту Медведчука

Апеляційний суд розгляне скарги щодо домашнього арешту Медведчука

143
Апеляційний суд розгляне скарги щодо домашнього арешту Медведчука

У Київському апеляційному суді оголосили дату судового розгляду апеляційних скарг у кримінальному провадженні щодо проросійського українського політика, члена партії “Опозиційна платформа – за життя” Віктора Медведчука. Засідання відбудеться не пізніше 21 травня цього року.

Про це заявили у пресслужбі Київського апеляційного суду.

Згідно з повідомленням, розгляд апеляційних скарг, поданих на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва про застосування запобіжних заходів у вигляді цілодобового домашнього арешту відносно підозрюваного Віктора Медведчука, відбудеться не пізніше 21 травня 2021 р., о 12:00.

До визначеного складу судового засідання увійдуть, зокрема: суддя-доповідач Валерій Лашевич та судді Тетяна Росік й Микола Ященко.

Нагадаємо, офіс генерального прокурора подав апеляцію на рішення Печерського районного суду міста Києва про домашній арешт народного депутата з фракції “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука.

Прокурори наполягають на застосуванні запобіжного заходу, зокрема, тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 300 млн 930 гривень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі