НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Apple виплатила «мільйони доларів» студентці за злиті в інтернет інтимні фото

Apple виплатила «мільйони доларів» студентці за злиті в інтернет інтимні фото

207

Apple виплатила «мільйони доларів» студентці після того, як співробітники сервісного центру опублікували її інтимні фото. Про інцидент, що стався в 2016-м, розповіли журналісти The Telegraph.

Apple пишається забезпеченням конфіденційності та безпеки даних, однак виданню The Telegraph став відомий випадок, в якому ці пріоритети не було дотримано.

У 2016 році 21-річна студентка здала свій iPhone на ремонт в сервісний центр Каліфорнії, яким керувала компанія Pegatron, підрядник Apple. Через кілька днів вона виявила в Facebook «несподівані» зображення, опубліковані з її смартфона.

Виявилося, що під час ремонту співробітники не просто отримали доступ до файлів клієнтки, але і завантажили десять фотографій і одне відео інтимного характеру в її обліковий запис Facebook. Це побачили родичі і друзі.

У підсумку студентка подала позов на Apple за вторгнення в приватне життя і заподіяння моральної шкоди. Співробітників звільнили, а компанія виплатила дівчині компенсацію. Точна сума не уточнюється, але за даними The Telegraph мова йде про мільйони доларів.

Згідно з регламентом, сервісні центри Apple вимагають від клієнтів відключення паролів в пристроях для отримання повного доступу при ремонті. Рекомендується робити резервні копії і скидати настройки до заводських, але ці опції недоступні в особливо важких випадках.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі