НТА > НОВИНИ > Суспільство > Арестович назвав два головні завдання російських загарбників на найближчий час

Арестович назвав два головні завдання російських загарбників на найближчий час

У найближчі два тижні військові експерти прогнозують нерівномірні новини щодо бойових дій на території України

685

Під час чергового брифінгу радник Офісу президента України Олексій Арестович повідомив про головні військові завдання окупантів. За його словами, пріоритетом для них є утримання Херсона й оточення Збройних сил України на Донбасі.

Про це він розповів під час чергового відеозвернення.

«Оточити наші сили в зоні ООС, добити Маріуполь і утримати оборону поблизу Херсона. Ці питання пов’язані між собою, тому що якщо впаде оборона на півдні, то становище противника навколо Маріуполя сильно погіршиться», – заявив Арестович.

Так само він додав, що командування оборони знає про ситуацію, що склалася, і зазначив, що в найближчі два тижні будуть надходити нерівномірні новини.

«Буде надходити інформація про те, що ми контратакуємо, наступаємо на деяких ділянках і звільняємо землю від противника, а з іншого боку – на деяких ділянках фронту, зокрема, на Сході, будуть новини про те, що ситуація далеко не проста», – підсумував Арестович.

Нагадаємо, вчора радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявляв, що з 1-го квітня в Росії розпочинається кампанія з призову строковиків. Дані розвідки свідчать про різке падіння частки контрактників у підрозділах Збройних сил Росії.

Українські військові ліквідували командувача 49-ої загальновійськової армії Російської Федерації, генерал-лейтенанта Якова Рязанцева. Це сталося на аеродромі в Чорнобаївці Херсонської області.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі