НТА > НОВИНИ > Спорт > Артем Федецький про стадіон «Україна»: Це серце і душа Львова

Артем Федецький про стадіон «Україна»: Це серце і душа Львова

375

Колишній футболіст національної збірної України, львівських «Карпат» і багатьох інших клубів Артем Федецький вірить, що конфлікт інтересів навколо стадіону «Україна» вдасться подолати. Бо легендарний львівський стадіон ще може послужити для розвитку не лише львівського, а й усього українського футболу.

«Для мене, як і для багатьох львів’ян це серце та душа Львова, це славетна історія «Карпат», – запевнив футболіст, який свого часу голом на останніх секундах матчу з «Ґалатасараєм» виводив у груповий етап Ліги Європи. Саме тут, на стадіоні «Україна».

«Дивно, чому ухвалюють таке рішення, недавно тут грали матчі єврокубків, виступала збірна України», – наголосив Артем Федецький.

Він також звернув увагу на технічні моменти, певні інфраструктурні нюанси на самій арені, які, на його думку, можна вирішити за один тиждень. Тим паче, що за стадіон взяли відразу дві львівські команди – «Рух» і «Львів».

Артем Федецький вважає, що на цю ситуацію вплинув конфлікт інтересів, пов’язаний і зі стадіоном «Україна», і з «Ареною Львів», і з львівськими професійними клубами. Однак потрібно знаходити компроміс і виходити зі складної ситуації.

«За теперішніх умов потрібно виявляти лояльність у ставлення до клубів, – підсумував Артем Федецький. – Зрозуміло, що є нюанси, виникають проблеми, однак потрібно давати час на їх вирішення. Потрібно вирішувати всі труднощі з позиції клубів. Для того, щоби розвивався весь український футбол».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі