НТА > НОВИНИ > Війна > Артобстріли такі, що сховатися ніде. Але рухаємося вперед. Володимир Парасюк зі Східного напрямку

Артобстріли такі, що сховатися ніде. Але рухаємося вперед. Володимир Парасюк зі Східного напрямку

2839

Масовані артобстріли від ворога, мобілізовані “смертники” з ОРДЛО та очікування на важке озброєння для наступу, – Володимир Парасюк, який зараз перебуває у лавах ЗСУ, в інтерв’ю проєкту “Говорить Великий Львів” розповів про ситуацію на Східному напрямку, де він зараз і перебуває.

“Бойовий настрій у нас на дуже високому рівні. Всі стоять на своїх позиціях. Навіть вдається звільняти деякі населені пункти. Тобто ніхто не планує нічого заморожувати. Рухаємося вперед. Ніхто не збирається стояти на місці.  Це правда. Звісно, щоб це відбувалося швидше, потрібне важке озброєння – танки, високоточна артилерія”,  – описав він настрої українських бійців.

 

За його словами, бійці чекають тільки команди вперед. У ЗСУ дуже добре налагоджене використання наших військ – тобто кожен робить свою роботу: артилерія, штурмові підрозділи, піхота, ракетні війська. Це працює, як єдиний організм.

“Звісно, що важко: артобстріли такі, що іноді просто нема де сховатися. Але що робити? Війн інших не буває. Кому ти побіжиш жалітися? Треба – стоїмо. І будемо стояти. Іншого нема варіанту, адже якщо ми підемо звідси – заміни нам не буде”, – говорить він.

Володимир Парасюк передав очікування всіх військових: якнайшвидше отримати важке озброєння, читають новини, що українці вже навчаються, як з нього всього стріляти, як керувати.

“І вже найближчим часом ми то все використаємо за призначенням. Тут на передній лінії, де ми є, ворог пускає як смертників усіх цих мобілізованих у Луганську, Донецьку, а вже в другій лінії ідуть кадрові офіцери з Росії”, – додав він.

Оцініть новину
Клас!
7
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі