НТА > НОВИНИ > Новини науки > Астрофізики зробили висновок про можливість космічного походження життя на Землі

Астрофізики зробили висновок про можливість космічного походження життя на Землі

Комети, астероїди та метеорити бомбардували ранню Землю та засіяли молоду планету сполуками

467

У зразках астероїда Рюгу вчені знайшли органічні сполуки, які можуть свідчити про те, що важливі для зародження життя елементи прилетіли на планету Земля в каменях із космосу мільярди років тому.

Про це повідомив Reuters.

У гірських породах астероїда Рюгу, які отримали за допомогою космічного корабля японської агенції Hayabusa 2 2019-го року, вчені виявили хімічні сполуки урацил і ніацин.

«Наш головний висновок полягає в тому, що урацил і ніацин, обидва з яких є біологічно важливими, вже присутні в позаземних середовищах і, можливо, постачалися на ранню Землю як компонент астероїдів і метеоритів. Ми вважаємо, що вони відігравали роль у пребіотиках», – сказав астрофізик Ясухіро Оба з Університету Хоккайдо в Японії,

Ці відкриття добре узгоджуються з гіпотезою про те, що такі космічні тіла, як комети, астероїди та метеорити, які бомбардували ранню Землю, засіяли молоду планету сполуками, які допомогли прокласти шлях для появи перших мікробів.

Нагадаємо, що на початку 2023-го року над Землю пролетіла нещодавно відкрита комета, яку можна було спостерігати неозброєним оком. Востаннє її могли бачити на нашій планеті ранні Homo Sapiens та неандертальці.

На станції «Академік Вернадський» українські полярники організували перший мистецько-освітній проєкт в Антарктиді – інсталяцію «Дім. Спогади».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
2
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"