НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Атака по Львівщині: пожежу ліквідували, мешканці – не панікують

Атака по Львівщині: пожежу ліквідували, мешканці – не панікують

Жертв і потерпілих нема

413

Містечко у Львівській області, де сьогодні вранці ракетний удар нанесли по тяговій підстанції залізничної станції «Красне», оговталося від першого шоку та повертаються до звичного життя.

Як розповів у спецефірі NTA місцевий журналіст Роман Матвіюк, неподалік станції є житлові будинки, які, на щастя, не постраждали. Мешканці ж, коли почули гучні вибухи, як потім самі зізналися, палили в помешканнях стрітенські свічки та молилися.

«Десь 0 8 ранку, коли збирався на роботу, почув, що собаки почали несамовито гавкати, почали долинати звуки вибухів, будинком затрясло, бо живу поруч від місця удару… Якби це трапилося вночі, то переляку у людей було би більше», – розповів журналіст.

За його словами, потерпілих нема: лише чергова на залізниці, яка спочатку відмовилася від медичної допомоги, все ж за кілька годин звернулася до лікарів, бо їй стало погано.

«Зараз пожежа уже ліквідована. На місці працюють експерти, які досліджують ракетні уламки. Зараз у місті відновлюють елетропостачання. Мешканці – на робочих місцях», – каже Роман Матвіюк.

Водночас перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик під час ефіру подякував рятувальникам за злагоджену роботу, та сил ПВК «Захід», які збили ворожі ракети.

“Робимо все можливе з Укрзалізницею”, щоб відлагодити курсування потягів”, – додав він.

Він також підтвердив, що загиблих і потерпілих нема.

Нагадаємо, сьогодні, 25 квітня, близько 08:30 внаслідок ракетного удару стався вибух на тяговій підстанції залізничної станції «Красне».

Фото: Роман Матвіюк

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі