

Українські військові продемонстрували роботу танкістів на Донбасі. Захисники відбили чергову атаку російських окупаційних військ.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.
Бійці показали, як проходить танковий бій. Українські захисники відбили атаку окупантів, які намагалися підійти впритул до наших позицій.
«На Донеччині стався танковий бій: наші вправні танкісти атакували піхоту ворога, яка намагалася підійти впритул. Як танкісти 30-ої окремої механізованої бригади завдають вогневого враження у бік групи російських сил і як працює український танк зі середини – дивіться у відео», – сказано в повідомленні.
Ситуація на Донбасі вкрай складна, оскільки російські війська хочуть вийти на адміністративні межі Луганської та Донецької областей.
Нагадаємо, що якщо поєднати ракетницю і автомобіль, то можна отримати… реактивну систему залпового вогню в мініверсії. Незвичний «гібрид» показали волонтери, які співпрацюють із Міністерством оборони України.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"
Коментарі