НТА > НОВИНИ > Спорт > Australian Open: Українські тенісистки пройшли в другий раунд змагань

Australian Open: Українські тенісистки пройшли в другий раунд змагань

164

В основну сітку Australian Open-2022 потрапили п’ять українських тенісисток і три з них – уже пройшли в другий раунд (ще дві – не грали).

Про це повідомляє Суспільне.Спорт. https://suspilne.media/198326-australian-open-2022-dvi-ukrainski-tenisistki-projsli-persij-raund-zmagan-odna-viletila/

Еліна Світоліна (Україна, 15) – Фіона Ферро (Франція) 2:0 (6:1, 7:6 (4) )

Еліна здобула першу перемогу в сезоні та змогла перервати серію з чотирьох поразок поспіль!

Українка провела хороший перший сет: комбінувала власну хорошу гру з помилками суперниці. У підсумку, рахунок 6:1 та перемога за 32 хвилини. У другій партії француженка Ферро подавала на сет, але не змогла цього зробити, після чого уже на тайбрейку Еліна дотисла опонентку – 7:6.

Закінчила матч Світоліна ефектним віннером в кут корту.

У наступному раунді Світоліна зіграє ще проти однієї француженки – Армоні Тан, яка в першому матчі розібралася з Юлією Путінцевою в двох сетах.

Марта Костюк (Україна) – Діан Паррі (Франція) 2:0 (6:1, 7:6 (2) )

Марта Костюк провела фактично ідентичний матч з Еліною Світоліною. Рахунок однаковий – 6:1, 7:6. Тривала ця гра на 5 хвилин довше у порівнянні з поєдинком Еліни.

19-річна Костюк швидко забрала перший сет, зробивши три брейки. У другій партії теж повела з брейком, але почала більше помилятися моментами, втратила перевагу за брейком і справа дійшла до тайбрейку. Уже там Марта дотисла 19-річну француженку і гарантувала собі вихід в наступне коло. Усього за матч у Костюк 33 віннери та 31 невимушена помилка.

Наступна суперниця Марти – 32-а сіяна, іспанка Сара Соррібес Тормо. Тенісистки двічі зустрічалися, поки рахунок очних зустрічей – 1:1.

Даяна Ястремська (Україна) – Медісон Бренгл (США) 1:2 (1:6, 6:0, 0:5 – знялася)

Даяна розпочала шлях на Australian Open матчем проти Медісон Бренгл – 54-ї ракетки світу (в оновленому рейтингу українка йде на 144-му місці). Утім, з позиції сили у цьому матчі грала саме Ястремська.

У першому сеті в Даяни фактично нічого не виходило – 28 невимушених помилок (у суперниці лише 3!), поразка 1:6. У другій партії кількість помилок зменшилася більш ніж вдвічі (13), це одразу вплинуло на результат – 6:0.

Третій сет розпочався з брейку від американки, на який Ястремська відреагувала медичним таймаутом через проблеми з плечем (за рахунку 0:3). Однаак це не зіграло ролі у подальшій сценарії матчу: Даяна програла ще одну свою подачу, а за рахунку 0:5 знялася з гри. Ястремська – перша українка, що вилетіла з основної сітки Australian Open-2022.

Також на Australian Open грають Ангеліна Калініна та Леся Цуренко – свої матчі першого кола проведуть пізніше.

В основній сітці Australian Open-2021 змагалися дві українки: Еліна Світоліна та Марта Костюк. Еліна дійшла до четвертого раунду, Марта – вилетіла в першому.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі