НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Аварійні дерева. Попри численні звернення, влада Львова ігнорує цю проблему, – активіст

Аварійні дерева. Попри численні звернення, влада Львова ігнорує цю проблему, – активіст

185

Попри численні звернення громадськості, влада Львова ігнорує питання ліквідації та обрізки аварійних дерев у місті.

 Про в ефірі проєкту “Народне толк-шоу” на телеканалі NTA розповів громадський активіст Василь Лозовий.

Гість програми розповів, що після чергового буревію у Львові він написав чимало звернень до районних адміністрацій Львова щодо перевірки зелених насаджень міста. Згодом отримав відповідь, що аварійні дерева у Львові досліджують, обрізають і ліквідовують.

“Звернень було шість. Але в районних адміністраціях відбувається якась містика. І мені дивно це все сприймати, бо коли люк протаранив лобове скло в машині і загинула дитина, я просив обстежити люки і якось вирішити проблему. Але це питання проігнорувалося. Коли почалася трагедія з острівцями безпеки, було аналогічне ігнорування. Тобто ти як звичайна людина стараєшся, пишеш це все, але знаходяться такі люди які говорять, мовляв, а навіщо тобі це треба?!”, – зауважив Василь Лозовий.

На думку активіста, міський голова Львова після першого буревію у Львові повинен був зібрати нараду і дати вказівку районним адміністраціям щодо ліквідації аварійних насаджень в місті.

“Чому Андрій Іванович цього не зробив? Мабуть, треба запитати у нього. Хоча я думаю, що він не буде цим перейматися”, – додав гість програми.

Нагадаємо, у Львові під час негоди у Стрийському парку трагічно загинув курсант військової академії та молода дівчина. Їх придавило гілкою, що впала з дерева.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі