НТА > НОВИНИ > Війна > Аварія може стати набагато гіршою, ніж у Чорнобилі. Працівник ЗАЕС про ситуацію на станції

Аварія може стати набагато гіршою, ніж у Чорнобилі. Працівник ЗАЕС про ситуацію на станції

226

Працівники ЗАЕС повернулись, щоб контролювати станцію – існує ризик масштабної катастрофи.

Про нинішню ситуацію на найбільшій в Україні та Європі атомній електростанції в інтерв’ю Reuters розповів працівник Запорізької АЕС.

«Співробітники розуміють, що їм необхідно вивозити родини, але самі повертаються. Вони працюють, адже існує ризик масштабної катастрофи – такої, як Чорнобиль у 1986 році. Тільки аварія на ЗАЕС може стати набагато гіршою», – анонімно констатував працівник станції.

За його словами, озброєні до зубів російсьуі військові є всюди на АЕС. Ба більше, окупанти спрямовують зброю з бронетранспортерів на працівників, коли ті входять на ЗАЕС.

«Вони постійно ходять зі зброєю. Дуже складно, коли ти заходиш на станцію і бачиш цих людей і повинен бути там. Це вкрай і морально, і психологічно тяжко», – каже працівник.

Утім персонал продовжує працювати, обслуговуючи ЗАЕС, аби не допустити ядерної катастрофи. Працівники повернулися, щоб контролювати станцію, бо на кону безпека України, всього європейського континенту та світу, каже працівник ЗАЕС.

Співрозмовник переконаний, що лише звільнення станції, її міста-супутника і всіх тимчасово окупованих територій від російських загарбників зможе повернути спокій та безпеку.

«Тільки повна деокупація міста, АЕС, ТЕЦ, Запорізької, Херсонської областей та інших – тільки тоді люди будуть дійсно в безпеці», – зазначив він.

Нагадаємо, що окупанти обстріляли Енергодар у Запорізькій області. У результаті загинув працівник Запорізької АЕС, який на момент прильотів у місто вигулював собаку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі