НТА > НОВИНИ > Війна > Авдіївка може стати другим Бахмутом, – розвідка

Авдіївка може стати другим Бахмутом, – розвідка

Лінії постачання українських сил усе більше наражаються на загрозу з боку російської операції з оточення

356

За останні три тижні російські сили поступово просуваються навколо Авдіївки на північ від Донецька. Це місто наразі втримують українські сили. Навколо нього складається ситуація, аналогічна тій, що під Бахмутом.

Такий висновок зробило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

Поблизу Авдіївки російську операцію переважно проводить 1-ий армійський корпус «ДНР», а місцевий персонал добре знає місцевість.

У зведенні наголосили, що Авдіївка перебуває на лінії фронту з 2014-го року, місто зараз значною мірою зруйноване. Розтягнутий комплекс Авдіївського коксохімічного заводу, найімовірніше, стане ключовою територією, яку особливо зручно захищати в міру розвитку битви.

«Тактично ситуація аналогічна ситуації у більшому місті, яким є Бахмут, розташованому на північ. Українські сили продовжують організовану оборону, але їхні лінії постачання на захід все більше наражаються на загрозу з боку російської операції з оточення», – зазначили в Міністерстві оборони Великої Британії.

Раніше британська розвідка повідомляла, що російська армія тимчасово вичерпала наступальний потенціал на Донбасі та прагнутиме його відновити. Навіть локальні наступи зараз є проблематичними.

Нагадаємо, що російський «великий наступ», імовірно, досягає своєї кульмінації, так і не принісши Російській Федерації суттєвих перемог, на які сподівався кремлівський режим.

Рашисти наступають на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. За добу наші захисники відбили 69 атак. Епіцентром бойових дій залишається Бахмут. У той же час українські військові завдали більше 20-ти влучних ударів по позиціях окупантів. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"